czwartek, 26 czerwca 2014

Zaproszenie na spotkanie autorskie z Magdaleną Kordel !Zapraszam Wam bardzo gorąco na spotkanie autorskie z Magdaleną Kordel, które odbędzie się 1.07.2014 w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie, ul. Krakowska 20.

Magdalena Kordel jest autorką, m.in. bestsellerowych powieści „Uroczysko i Sezon na cuda”. Pisać zaczęła, by poradzić sobie z trudną przeszłością, ale szybko okazało się,że jej książki stały się balsamem dla duszy tysięcy czytelników.
Uwielbia podróżować, czytać i gotować. Razem z mężem i dwójką dzieci mieszka w Otwocku i kiedy tylko może ucieka w Sudety, bo marzy się jej dom gdzieś wysoko w górach. Wie, jak ważne są marzenia, dlatego pomaga spełniać je innym. Dzięki jej blogowi „Za górami za lasami” początkujący pisarze mają szansę wydać książkę…
Z zapowiedzi jej najnowszej książki "Malownicze. Wymarzony czas" wydanej przez
Wydawnictwo Znak :

„Każdy ma swój wymarzony czas. To czas na miłość, na szczęście. Czas radości, ale i zmian.
Magda ma już swój wymarzony dom i cieszy się na myśl o tym, że już wkrótce stworzy prawdziwą rodzinę dla Marcysi i Ani. Wie jednak, ile przeszkód musi jeszcze pokonać, zanim nadejdzie ich wymarzony czas.
Przed Michałem też niełatwe zadanie: czy jego miłość do Magdy wystarczy, by ją przekonać?
Czy tych dwoje odważy się myśleć o wspólnej przyszłości?
Kacper, ojciec Julki, za wszelką cenę chce ją odzyskać i pokazać pewnej kobiecie, jak bardzo się kiedyś pomyliła, odrzucając jego uczucie...
"Malownicze. Wymarzony czas" to piękna opowieść o tym, że choć przeszłości nie można już zmienić, to przyszłość jest w naszych rękach. Każdy ma szansę przeżyć swój wymarzony czas." (źródła: Wydawnictwo Znak)
Z recenzji na www,matras.pl:
  • "Bardzo się cieszę, że już jest kolejna książka Magdaleny Kordel. Tak, jak "Wymarzony dom", tak też "Wymarzony czas" jest książką, po którą sięga się, by choć na chwilę odpocząć od własnych zmartwień. Chociaż tak jak poprzednio autorka nie ucieka od poruszania niełatwych tematów, takich jak na przykład przemoc i rodzinne tajemnice, które potrafią ranić bohaterów do dzisiejszego dnia. Ale przede wszystkim książka jest pogodna i bardzo miło spędza się z nią czas. Polecam" (Bożena)
  • "Malownicze jest przepięknym miejscem gdzieś w Sudetach z cudownymi mieszkańcami, których tajemnice odkrywamy po kolei. A są to tak niezwykle trafnie sportretowane postacie, że wydają się być prawdziwymi ludźmi, a nie wymyślonymi. Magdalena Kordel potrafi bardzo dobrze budować napięcie aż do ostatniej strony swojej powieści. Gorąco polecam" (Emma)

  • ,,Wymarzony czas" to świetna kontynuacja ,,Wymarzonego domu". Ani trochę się nie zawiodłam. Czytanie tej książki było dla mnie czystą przyjemnością, od której długo się nie potrafiłam powstrzymać, gdyż jak tylko książka pojawiła się w moim domu zaczęłam ją czytać. Zakończenie tej pozycji zrodziło w mej głowie tyle pytań, że mam nadzieję, że kolejna część powstanie i to niedługo." (Anna)
  • "Polecam powieść tym, którzy lubią dobrą, polską literaturę. Nie mogą nie sięgnąć po nią Ci, którzy znając twórczość Magdaleny Kordel, pokochali jej styl pisania jasny, przejrzysty i idealny do wieczornego odpoczynku z książką. A wszyscy znający zawartość tomu pierwszego to już obowiązkowo muszą przeczytać "Malownicze. Wymarzony czas". Dlaczego? Gdyż wciąż jest tu i radość, i smutek, i humor oraz małe i wielkie sprawy zwykłych ludzi. Polecam!" (Ewelina)

1 komentarz:

Jeśli już tu jesteś i zamierzasz zostawić komentarz, to napisz coś więcej niż tylko: "Chcę" , " przeczytam". Szanujmy się i skoro ja poświęcam czas by napisać więcej niż jedno słowo, również i Ty możesz zbudować jedno pełne zdanie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...