piątek, 19 kwietnia 2013

Międzynarodowy Dzień Książki z Księgarnią MATRAS ! 19 - 23.04.2013!


"Kto czyta książki, żyje podwójnie" – tak przynajmniej twierdzi Umberto Eco. Cóż, biorąc pod uwagę liczne badania i raporty na temat stanu czytelnictwa w Polsce, można śmiało rzec, że Polacy nie są zwolennikami takiego podwójnego życia.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki księgarnie MATRAS w całej Polsce przygotowały wyjątkową promocję. Od dnia 19.04 - 23.04.2013 wprowadzają -25% na cały asortyment!

 
Wszystkich Miłośników Słowa Pisanego, chciałabym serdecznie zaprosić do odwiedzania Naszych księgarń w całej Polsce, gdzie można zakupić nasze nowości, bestsellery po naprawdę atrakcyjnej cenie.
Jak wiemy już z przeprowadzonego przez Bibliotekę Narodową raportu, aż 61 % społeczeństwa polskiego w 2012 roku nie przeczytało ani jednej książki, jest to naprawdę wynik mrożący krew w żyłach.
 
Pamiętajmy – czytanie nie tylko nas odpręża, ale pozwala na rozwijanie swojej wyobraźni! 
Czytanie jest sexy ;)
 
Pozdrawiam i życzę udanych łowów w Naszych księgarniach,

mallcziki 


P.S Można udostępniać na swoich blogach, nawet mile widziane jest udostępnianie ;)

I zapraszam do wzięcia udziału na FB : https://www.facebook.com/events/563212007046839/

2 komentarze:

Jeśli już tu jesteś i zamierzasz zostawić komentarz, to napisz coś więcej niż tylko: "Chcę" , " przeczytam". Szanujmy się i skoro ja poświęcam czas by napisać więcej niż jedno słowo, również i Ty możesz zbudować jedno pełne zdanie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...