wtorek, 21 sierpnia 2012

Książka wędruje do...


O Panie jak ten czas szybko leci! Nawet nie zauważyłam kiedy, a już jest 20 sierpnia a mój ostatni post był 1 sierpnia. Ajaj;(

Naprawdę okres podręcznikowy daje niezłego kopa w dupsko i roboty jest strasznie dużo. Najgorsze jest to że o dziwo, tydzień przed rozpoczęciem roku ludzie sobie poprzypominali że oni właściwie książek nie mają i trzeba je jak najszybciej zdobyć. No właśnie, pomyślało tak 200 osób i zwaliło się na hura, i kazdy jest najważniejszy. Nie potrafią zrozumieć że na zmianie pracuje Nas dwie osoby z czego jedna musi być na księgarni a druga obsługiwać kasę i kawiarnię ( bo w Naszej księgarni jest też kawiarnia, gdzie można sobie przy smacznej kawce czy shake'u lub nawet soczku usiąść i poczytać książkę) a w wolnej chwili odbiera towar. Nie – ich to nie interesuje że nas jest dwie osoby, że mamy inne obowiązki też bo jego książki najważniejsze. Przepraszam bardzo, ale jakbyś zrobił to w czerwcu lub lipcu to byś nie srał ze strachu w portki teraz że jest możliwość że książek już nie ma. Eh, ludzie.Ale co ja będę pisać o pracy, jak u mnie się konkurs zakończył. A jako że tak się stało czas podać zwycięzcę tego rozdania, który zostanie nowym właścicielem książeczki Jasona Siegel'a „W żywe oczy”.

Chętnych było 37 osób;) Niektórzy startowali po dodatkowe losy i zwiększali swoje szanse.
Ale zwycięzca może być tylko jeden a jest nim:
tatatatatatatatam:
Drrim


Gratuluję!

Już skrobię maila po dane – a innych zapraszam na kolejny konkurs który zostanie ogłoszony lada dzień:)


A dziś będą jeszcze 2 recenzje;)
Więc do napisania;)

5 komentarzy:

Jeśli już tu jesteś i zamierzasz zostawić komentarz, to napisz coś więcej niż tylko: "Chcę" , " przeczytam". Szanujmy się i skoro ja poświęcam czas by napisać więcej niż jedno słowo, również i Ty możesz zbudować jedno pełne zdanie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...